Programul turului al Seriei 1 (Liga II)

In jos

Programul turului al Seriei 1 (Liga II)

Mesaj  sH la data de Joi 4 Aug 2011 - 8:58

Iată programul complet al turului Seriei I a Ligii a II-a:

Etapa I

FC Botoşani - CF Brăila
Astra Giurgiu - Victoria Brăneşti
CS Otopeni - Săgeata Năvodari
Viitorul Constanţa - Dunărea Galaţi
FCM Bacău - Farul
CSMS Iaşi - Dinamo II
Callatis - Delta Tulcea
FC Snagov - Gloria Buzău

Etapa a II-a

Victoria Brăneşti - FC Botoşani
Săgeata Năvodari - Astra Giurgiu
Dunărea Galaţi - CS Otopeni
Farul - Viitorul Constanţa
Dinamo II - FCM Bacău
Delta Tulcea - CSMS Iaşi
Gloria Buzău - Callatis
CF Brăila - FC Snagov

Etapa a III-a

Victoria Brăneşti - CF Brăila
FC Botoşani - Săgeata Năvodari
Astra Giurgiu - Dunărea Galaţi
CS Otopeni - Farul
Viitorul Constanţa - Dinamo II
FCM Bacău - Delta Tulcea
CSMS Iaşi - Gloria Buzău
Callatis - FC Snagov

Etapa a IV-a

Săgeata Năvodari - Victoria Brăneşti
Dunărea Galaţi - FC Botoşani
Farul - Astra Giurgiu
Dinamo II - CS Otopeni
Delta Tulcea - Viitorul Constanţa
Gloria Buzău - FCM Bacău
FC Snagov - CSMS Iaşi
CF Brăila - Callatis

Etapa a V-a


Săgeata Năvodari - CF Brăila
Victoria Brăneşti - Dunărea Galaţi
FC Botoşani - Farul
Astra Giurgiu - Dinamo II
CS Otopeni - Delta Tulcea
Viitorul Constanţa - Gloria Buzău
FCM Bacău - FC Snagov
CSMS Iaşi - Callatis

Etapa a VI-a

Dunărea Galaţi - Săgeata Năvodari
Farul - Victoria Brăneşti
Dinamo II - FC Botoşani
Delta Tulcea - Astra Giurgiu
Gloria Buzău - CS Otopeni
FC Snagov - Viitorul Constanţa
Callatis - FCM Bacău
CF Brăila - CSMS Iaşi

Etapa a VII-a

Dunărea Galaţi - CF Brăila
Săgeata Năvodari - Farul
Victoria Brăneşti - Dinamo II
FC Botoşani - Delta Tulcea
Astra Giurgiu - Gloria Buzău
CS Otopeni - FC Snagov
Viitorul Constanţa - Callatis
FCM Bacău - CSMS Iaşi

Etapa a VIII-a

Farul - Dunărea Galaţi
Dinamo II - Săgeata Năvodari
Delta Tulcea - Victoria Brăneşti
Gloria Buzău - FC Botoşani
FC Snagov - Astra Giurgiu
Callatis - CS Otopeni
CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa
CF Brăila - FCM Bacău

Etapa a IX-a

CF Brăila - Farul
Dunărea Galaţi - Dinamo II
Săgeata Năvodari - Delta Tulcea
Victoria Brăneşti - Gloria Buzău
FC Botoşani - FC Snagov
Astra Giurgiu - Callatis
CS Otopeni - CSMS Iaşi
Viitorul Constanţa - FCM Bacău

Etapa a X-a

Dinamo II - Farul
Delta Tulcea - Dunărea Galaţi
Gloria Buzău - Săgeata Năvodari
FC Snagov - Victoria Brăneşti
Callatis - FC Botoşani
CSMS Iaşi - Astra Giurgiu
FCM Bacău - CS Otopeni
Viitorul Constanţa - CF Brăila

Etapa a XI-a

CF Brăila - Dinamo II
Farul - Delta Tulcea
Dunărea Galaţi - Gloria Buzău
Săgeata Năvodari - FC Snagov
Victoria Brăneşti - Callatis
FC Botoşani - CSMS Iaşi
Astra Giurgiu - FCM Bacău
CS Otopeni - Viitorul Constanţa

Etapa a XII-a

Delta Tulcea - Dinamo II
Gloria Buzău - Farul
FC Snagov - Dunărea Galaţi
Callatis - Săgeata Năvodari
CSMS Iaşi - Victoria Brăneşti
FCM Bacău - FC Botoşani
Viitorul Constanţa - Astra Giurgiu
CS Otopeni - CF Brăila

Etapa a XIII-a


CF Brăila - Delta Tulcea
Dinamo II - Gloria Buzău
Farul - FC Snagov
Dunărea Galaţi - Callatis
Săgeata Năvodari - CSMS Iaşi
Victoria Brăneşti - FCM Bacău
FC Botoşani - Viitorul Constanţa
Astra Giurgiu - CS Otopeni

Etapa a XIV-a

Gloria Buzău - Delta Tulcea
FC Snagov - Dinamo II
Callatis - Farul
CSMS Iaşi - Dunărea Galaţi
FCM Bacău - Săgeata Năvodari
Viitorul Constanţa - Victoria Brăneşti
CS Otopeni - FC Botoşani
Astra Giurgiu - CF Brăila

Etapa a XV-a

CF Brăila - Gloria Buzău
Delta Tulcea - FC Snagov
Dinamo II - Callatis
Farul - CSMS Iaşi
Dunărea Galaţi - FCM Bacău
Săgeata Năvodari - Viitorul Constanţa
Victoria Brăneşti - CS Otopeni
FC Botoşani - Astra Giurgiu
avatar
sH
Moderator

Membru din Membru din : 25/07/2011
Mesaje Mesaje : 100
Puncte Puncte : 2807
Reputatie Reputatie : 4
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum